Trening osobisty

Co robić w życiu, aby być człowiekiem spełnionym? Jakie zajęcie przyniesie mi satysfakcję i spełnienie.

Wybierz pracę, któkochasz a nie dziesz musiał pracować ani jeden dzień” Konfucjusz

Program skierowany jest do osób, które szukają swojego miejsca w biznesie i  życiu osobistym. Zarówno dla tych osób, które osiągnęły już wiele w życiu zawodowym i chciałyby czerpać satysfakcję z dalszej pracy oraz dla tych, którzy ciągle szukają swojego miejsca na ścieżce zawodowej.

Program I – 6 godzin

  • W jakim miejscu w danym momencie jesteś i czego szukasz.
  • Jak urealnić swoje marzenia.
  • Jak zacząć przygodę z własną działalnością. Jak się do tego przygotować.
  • Z jakimi problemami możesz się spotkać na swojej drodze ( czynniki wewnętrzne i czynniki zewnętrzne) – jak sobie z nimi radzić.

Uczestnicy będą mieli możliwość zaprezentowania swoich marzeń zawodowych na grupie. Wspólnie będziemy zastanawiali się w jak najlepszy sposób zrealizować te marzenia, jakie mogą pojawić się zagrożenia na drodze  do ich realizacji i gdzie szukać motywacji do działania. Uczestnicy poznają podstawy zdobywania informacji z rynku, poznają podstawowe techniki radzenia sobie ze stresem, organizacją czasu i autoafirmacją.

Program II – 10 godzin (2 dni po 5 godzin)

Program wzbogacony zostanie o bardziej szczegółowe techniki radzenia sobie z przeciwnościami – radzenie sobie ze stresem, efektywne zarządzanie czasem, umiejętność autoprezentacji itp.