Współpraca-praca

BeautyofSoul zaprasza do współpracy coachów, ekspertów, profesjonalistów, właścicieli różnych obszarów biznesowych, inwestorów.

BeautyofSoul ma trzy oddziały: Warszawa, Wrocław, Szczecin.

Firma realizuje projekty w kilku kierunkach: szkolenia w formie szkoleń, kształcenie na odległość w formie konsultacji internetowych, rozwój organizacyjny, doradztwo personalne.

Nowy trend w doradztwie: zapraszamy do BeautyofSoul jako profesjonalnego trenera, specjalisty pracującego na bieżąco w Twojej firmie i rozwiązującego codzienne problemy w różnych obszarach biznesowych. Jeśli uważasz się za eksperta w swojej dziedzinie, możesz spróbować siebie jako konsultant/ekspert/trener w projektach realizowanych przez naszą firmę. Taka praca pozwoli ci zdobyć bezcenne doświadczenie bez opuszczania swojej sfery, zwiększy twoją wiedzę i da dodatkowy impuls do osobistych dochodów, a także interesująca jest współpraca z właścicielami firm i inwestorami.

Forma współpracy z naszą firmą może być bardzo różna: decydujecie, w jakim obszarze i w jakim zakresie możemy współpracować, a także ile czasu można poświęcić na dodatkową pracę. Wszystkie warunki są omówione osobiście z kierownictwem BeautyofSoul.

Wszystko jest proste i interesujące! Zadzwoń do BeautyofSoul!