Pomysł

BusinessofSoul- to nowoczesne kursy otwarcia i profesionalnego prowadzenia własnych firm. Zajmujemy się szkoleniem przyszłych przedsiębiorców w zakresie ich własnego biznesu i wdrożenia w szczegóły prowadzenia swojej firmy. Nasze oddziały: Wrocław, Szczecin, Warszawa.

Po odbyciu kursu nabywacie :

  • indywidualne podejście;
  • praktyczną wiedzę i nawyki w różnych dziedzinach biznesu;
  • pomagamy wyznaczyć kierunek w jakiej branży otworzyć biznes aby odnieś sukces, dajemy szczegółowe wskazówki działań p.
  1.  jak prawnie założyć firmę
  2.  biznesplan firmy, zarządzanie finansami
  3.  marketing internetowy, internet promowanie biznesu
  4.  prawidłowe kierowanie personelem

Trenerzy BuisnessofSoul są przedsiębiorcami i expertami w swoim biznesie , chcące podzielić się praktyką i doświadczeniem .

BuisnessofSoul to nie tylko szkolenia twardych reguł prowadzenia firm lecz wiedza podejścia do własnego biznesu  z sercem i entuzjazmem. Naszym priorytetem jest sukces naszych podopiecznych , chcemy abyście uczyli się na naszych błędach a nie na swoich bo mamy bogate doświadczenie naszych firm.

Głównym zadaniem BuisnessofSoul jest pomoc w łatwej aklimatyzacji firmy w przestrzeni biznesu. Podzielimy się z Państwem wszystkimi sekretami i szczegółami, uprzedzimy , z jakimi trudnościami na początku spotyka się przedsiębiorca z powodu braku doświadczenia. Chcemy, abyś uczyły się na naszych błędach, a nie na swoich, ponieważ każdy błąd w biznesie prowadzi do strat finansowych.
BuisnessofSoul to projekt, jaki pomaga całkowicie adaptować się w biznesie.

Naszym celem jest rozwój małego i średniego biznesu.