Galina Shostak

Właścicielka Emily Club – centruma szkoleniowego dla dzieci, rodziców, nauczycieli; sieci przedszkolnej, Kijów, Ukraina; założycielka i konsultant biznesowy firmy konsaltingowej „StartYouUp”, prawnik, ekonomista.

Pierwszy swój biznes otworzyła w 2003 roku – kancelarie prawną. Następnie przez 7 lat zbudowała udaną karierę w dużej międzynarodowej firmie.

Zajęła się działalnością związaną z dziećmi  na urlopie macierzyńskim, co po raz kolejny udowadnia, że ​​można realizować się z małymi dziećmi.

Oprócz biznesu, Galina wychowuje dwie córki – Emilię (6 lat) i Marianę (2 lata), w rzeczywistości zaczęła własną działalność żeby być  najlepszą dla swoich córek.

„Jak sobie poradziłam, jak opłacalny jest ten rodzaj biznesu i na co zwracasz uwagę, jeśli chcesz otworzyć swoją własną przedszkole”- będzie mówić o tym i innych bardzo ważnych rzeczach podczas szkolenia.”

Jeśli myślisz o własnym biznesie i bardzo kochasz dzieci , ale jednocześnie chcesz, żeby biznes przynosił dochody, to szkolenie jest dla Ciebie. Nie bój się zrobić krok w kierunku tego marzenia!

Program:

  1. Otwarcie przedszkola