Elżbieta Zięcik

Nazywam się Elżbieta Zięcik, jestem trenerem, psychologiem i psychoterapeutą. Od kilku lat zajmuję się wspieraniem osób w ich przedsięwzięciach życiowych i zawodowych, aby droga którą obrali prowadziła ich do wyznaczonego celu. 
Jestem absolwentką Wyższej Szkoły Przedsiębiorczości i Zarządzania im.Leona Koźmińskiego, na kierunku Zarządzanie i Marketing, ukończyłam Szkołę Wyższą Psychologii Społecznej, gdzie otrzymałam dyplom z Psychologii a także Szkołę Trenerów Biznesu TROP. Obecnie kończę szkołę psychoterapii w Instytucie Zdrowia Psychicznego, pod okiem Profesora Jerzego Mellibrudy. 
Wieloletnie, bardzo różnorodne doświadczenie zawodowe – zarówno psychologiczne, trenerskie,  jak i korporacyjne, uświadamia mi każdego dnia, że największym źródłem mojej fascynacji jest Człowiek.
Największą radość i satysfakcję sprawia mi budowanie relacji, pomaganie i inspirowanie ludzi.
Połączenie wszystkich moich kompetencji daje unikalny wachlarz umiejętności i narzędzi do pracy z ludźmi w obszarze samopoznania i autoprezentacji oraz kreowania wizerunku zawodowego i osobistego.
Największą wartość stanowi dla mnie relacja z najbliższymi. Prywatnie jestem matką dwójki rozrabiaków, 6 letniej Ewy i 2 letniego Jasia. Zabawa z nimi daje mi dużo energii i radości. W wolnym czasie uwielbiam czytać, spacerować i podróżować.

Program: 

  1. Jak rozpocząć swój własny biznes? Od pomysłu do realizacji — coaching biznesowy
  2. Czym jest biznes plan i po co go przygotowujemy?
  3. Trening osobisty